Предложение

В този под-форум се публикуват постинги, които са извън тематиката на другите под-форуми.

Предложение

Мнениеот jublee на 26 Мар 2009 19:59

Здравейте, поздравления за сайта.
Имам предложение - да включите и публичните продажби, обявени от синдиците на сайта на министерството на икономиката:
http://www.mi.government.bg/priv/licv.html
Както и продажбите, обявени на сайта на АДВ:
http://www.adv.government.bg/?cat=-4
Освен ако не натоварват прекалено много сървъра, разбира се.
jublee
 

Re: Предложение

Мнениеот jores на 26 Мар 2009 20:30

Благодаря jublee, за оценката на сайта и съвета за оптимизация на съдържанието.
В момента структурираме дейността си и е въпрос на време /по план три месеца/ да покрием основните градове за публичните продажби през СИ и останалите структури реализиращи недвижима собственост.
В момента има публикувани част от продажбите на АДВ.
Поздрави
jores
 
Мнения: 90
Регистриран на: 18 Мар 2009 22:23

Re: Предложение

Мнениеот Анка на 14 Ное 2009 07:04

Аз съм един начинаещ участник. Имам интерес към покупка на апартамент в София.
Възможно ли е да се направи страница, на която да се отразява месечно/идеално би било и седмично/
движението на цените постигнати при продажбите. Би било добре да се въвежда и коефициент за ориентировка- обявена цена/постигната цена. Вярвам, че това ще помогне на такива като мен и дори ще спомогне за оживяване на пазара.
Анка
 
Мнения: 5
Регистриран на: 14 Ное 2009 06:31

Re: Предложение

Мнениеот jores на 14 Ное 2009 11:18

Здравейте, въпроса, който поставяте стои пред сайта. Цените на които се сключват сделки са основният измрител даващ, мотив за участие в ПП и ние разбираме стойността на тази информация за потребителя. В този ред на мисли на сайта е качена публикация с няколко сделки от гр. София, които дават ориентир. Проблема с точността на информацията идва от обстоятеслтвото, че потигнатата цена на търга не винаги е платената цена, поради тази причина ще изчакваме вписване на сделките за да можем да подаваме непроменливи числа.
Успех в начинанието.
jores
 
Мнения: 90
Регистриран на: 18 Мар 2009 22:23


Назад към Други

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron

© 2009-2012 Targ.bg Всички права запазени.

Уеб дизайн и изработка
Extensa Web Development

ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ
Европейски фонд
за регионално развитие
Инвестираме във вашето бъдеще
ОПЕРАТИВНА ПРОГРАМА
„Развитие на конкурентоспособността
на българската икономика” 2007-2013
www.opcompetitiveness.bg
Част от функционалностите на сайта са създадени с финансовата подкрепа на Оперативна програма „Рзвитие на конкурентноспособността на българската икономика”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие. Цялата отговорност за съдържанието на сайта се носи от “Търг.бг” ООД и при никакви обстоятелства не може да се приема, че този сайт отразява официалното становище на Европейския съюз или Договарящия орган.